P32-200S-04
DaburnDaburn
Daburn
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P32-200S-04
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Fitxak: P32-200S-04.pdf
Stock egoera 688 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 688 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
P32-200S-04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P32-200S-04 fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 688 pcs Datuen fitxa P32-200S-04.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 200V
Tentsioa - Input 105 ~ 125 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Series P3
Pakete / kasua 7-DIP Module, 5 Leads Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.2% Lineako araudia 0.05%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 200V 12mA 105 ~ 125 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 12mA
Homologazioak CE, cURus, UL eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P32-200SQX
P32-200SQX
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Stockean: 625 pcs
Deskarga: P32-200SQX.pdf
RFQ
P32-1X
P32-1X
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
Stockean: 607 pcs
Deskarga: P32-1X.pdf
RFQ
P32-200S-FST
P32-200S-FST
Stockean: 635 pcs
Deskarga: P32-200S-FST.pdf
P32-1XA
P32-1XA
Stockean: 569 pcs
Deskarga: P32-1XA.pdf
P32-200S/22
P32-200S/22
Stockean: 592 pcs
Deskarga: P32-200S/22.pdf
P32-1W
P32-1W