LWB60-24S15
DaburnDaburn
Daburn
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LWB60-24S15
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 60W
Fitxak: LWB60-24S15.pdf
Stock egoera 461 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 461 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LWB60-24S15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LWB60-24S15 fabrikatzailea Daburn
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 60W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 461 pcs Datuen fitxa LWB60-24S15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 1.6kV Tentsioa - Sarrera (min) 9V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series LWB60 Energia (Watts) 60W
Pakete / kasua 6-DIP Module Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 92%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 4A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 4A