2215/22VI100
DaburnDaburn
2215/22VI100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2215/22VI100
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena HOOK-UP STRND 22AWG VIOLET 100'
Fitxak: 2215/22VI100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
2215/22VI100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2215/22VI100 fabrikatzailea Daburn
deskribapena HOOK-UP STRND 22AWG VIOLET 100' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3188 pcs Datuen fitxa 2215/22VI100.pdf
Wire Gauge 22 AWG Tentsioa 1000V
Series MIL-W-16878 Type C balorazio UL Style 1430
Beste izenak 2215/22 VI100 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 100.0' (30.5m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Jacket kolorea Violet
Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.016" (0.41mm) Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.062" (1.57mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 22 AWG Hook-Up Wire 7/30 Violet 1000V 100.0' (30.5m) Zuzendaria Strand 7/30