2201/24WH-100
DaburnDaburn
2201/24WH-100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2201/24WH-100
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena HOOK-UP STRND 24AWG WHITE 100'
Fitxak: 2201/24WH-100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
2201/24WH-100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2201/24WH-100 fabrikatzailea Daburn
deskribapena HOOK-UP STRND 24AWG WHITE 100' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3792 pcs Datuen fitxa 2201/24WH-100.pdf
Wire Gauge 24 AWG Tentsioa 600V
Series MIL-W-16878 Type B balorazio UL Style 1429
Beste izenak Q1425978 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Luzera 100.0' (30.5m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Jacket kolorea White Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.010" (0.25mm)
Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.046" (1.17mm)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 24 AWG Hook-Up Wire 19/36 White 600V 100.0' (30.5m)