DTS26Z25-19SN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS26Z25-19SN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 19POS STRGHT
Fitxak: DTS26Z25-19SN-LC.pdf
  • Mezua
DTS26Z25-19SN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS26Z25-19SN-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 19POS STRGHT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1100 pcs Datuen fitxa DTS26Z25-19SN-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 12 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Black Beste izenak DDTS26Z25-19SN-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 19
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS26Z25-19SN-LC Diametro handiak hornituak 25-19
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Black Zinc Nickel Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena CONN PLUG 19POS STRGHT Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.890" (48.01mm) Coupling Nut Diametroa Zinc Nickel