DTS26W25-43HB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS26W25-43HB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS
Fitxak: DTS26W25-43HB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 872 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 872 pcs
  • Mezua
DTS26W25-43HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS26W25-43HB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 872 pcs Datuen fitxa DTS26W25-43HB.pdf
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS26W25-43HB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 43
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS26W25-43HB Diametro handiak hornituak 25-43
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 43 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A, 13A