DTS26W25-19JN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS26W25-19JN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Fitxak: DTS26W25-19JN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 899 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 899 pcs
  • Mezua
DTS26W25-19JNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS26W25-19JN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 899 pcs Datuen fitxa DTS26W25-19JN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS26W25-19JN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS26W25-19JN Diametro handiak hornituak 25-19
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Uneko balorazioa 23A