DTS26W21-41HA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS26W21-41HA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS
Fitxak: DTS26W21-41HA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 877 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 877 pcs
  • Mezua
DTS26W21-41HAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS26W21-41HA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 877 pcs Datuen fitxa DTS26W21-41HA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS26W21-41HA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 41
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS26W21-41HA Diametro handiak hornituak 21-41
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A