DTS26W21-16SB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS26W21-16SB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 16POS STRGHT W/SKT
Fitxak: DTS26W21-16SB.pdf
  • Mezua
DTS26W21-16SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS26W21-16SB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 16POS STRGHT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1044 pcs Datuen fitxa DTS26W21-16SB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS26W21-16SB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS26W21-16SB Diametro handiak hornituak 21-16
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 16POS STRGHT W/SKT Uneko balorazioa 13A