DTS26F21-39JA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS26F21-39JA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 39POS STRGHT W/SKT
Fitxak: DTS26F21-39JA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 874 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 874 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
DTS26F21-39JAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS26F21-39JA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 39POS STRGHT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 874 pcs Datuen fitxa DTS26F21-39JA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS26F21-39JA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 39
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS26F21-39JA Diametro handiak hornituak 21-39
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 39POS STRGHT W/SKT Uneko balorazioa 7.5A, 13A