DTS26F19-11PB-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS26F19-11PB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Fitxak: DTS26F19-11PB-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 940 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 940 pcs
  • Mezua
DTS26F19-11PB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS26F19-11PB-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 940 pcs Datuen fitxa DTS26F19-11PB-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDTS26F19-11PB-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 11
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS26F19-11PB-LC Diametro handiak hornituak 19-11
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Electroless Nickel Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.520" (38.61mm) Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel
Harremanetarako Forma Plastic Harremanetarako materiala B
Konektore mota Plug Housing Gorputzaren materiala -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DTS26F19-11PA
DTS26F19-11PA
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Stockean: 1349 pcs
Deskarga: DTS26F19-11PA.pdf
RFQ
DTS26F19-11PCC021
DTS26F19-11PCC021
deskribapena: PLUG ASSY
Stockean: 2605 pcs
Deskarga: DTS26F19-11PCC021.pdf
RFQ
DTS26F19-11PB
DTS26F19-11PB
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS