DTS26F15-15HN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS26F15-15HN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 15POS STRGHT W/PINS
Fitxak: DTS26F15-15HN.pdf
  • Mezua
DTS26F15-15HNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS26F15-15HN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 15POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1237 pcs Datuen fitxa DTS26F15-15HN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS26F15-15HN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 15
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS26F15-15HN Diametro handiak hornituak 15-15
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 15POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A, 13A