DTS24W25-43HN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24W25-43HN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: DTS24W25-43HN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 835 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 835 pcs
  • Mezua
DTS24W25-43HNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24W25-43HN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 835 pcs Datuen fitxa DTS24W25-43HN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS24W25-43HN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 43
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24W25-43HN Diametro handiak hornituak 25-43
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A, 13A