DTS24W25-43AA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24W25-43AA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS PIN
Fitxak: DTS24W25-43AA.pdf
  • Mezua
DTS24W25-43AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24W25-43AA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1082 pcs Datuen fitxa DTS24W25-43AA.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 (20), 20 (23) Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak DDTS24W25-43AA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 43
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24W25-43AA Diametro handiak hornituak 25-43
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded