DTS24W25-24JA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24W25-24JA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: DTS24W25-24JA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 739 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 739 pcs
  • Mezua
DTS24W25-24JAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24W25-24JA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 739 pcs Datuen fitxa DTS24W25-24JA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS24W25-24JA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 24
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24W25-24JA Diametro handiak hornituak 25-24
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 13A, 23A