DTS24W19-11SN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24W19-11SN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS SKT
Fitxak: DTS24W19-11SN-LC.pdf
  • Mezua
DTS24W19-11SN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24W19-11SN-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1066 pcs Datuen fitxa DTS24W19-11SN-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak DDTS24W19-11SN-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 11
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24W19-11SN-LC Diametro handiak hornituak 19-11
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Threaded