DTS24W19-11PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24W19-11PN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: DTS24W19-11PN.pdf
  • Mezua
DTS24W19-11PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24W19-11PN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1005 pcs Datuen fitxa DTS24W19-11PN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS24W19-11PN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 11
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24W19-11PN Diametro handiak hornituak 19-11
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 13A