DTS24W15-19PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24W15-19PN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: DTS24W15-19PN.pdf
  • Mezua
DTS24W15-19PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24W15-19PN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1361 pcs Datuen fitxa DTS24W15-19PN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS24W15-19PN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 19
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24W15-19PN Diametro handiak hornituak 15-19
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala N (Normal)
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DTS24W15-19PN-6149
DTS24W15-19PN-6149
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: RECP ASSY
Stockean: 2613 pcs
Deskarga: DTS24W15-19PN-6149.pdf
RFQ
DTS24W15-19PE3028
DTS24W15-19PE3028
deskribapena: DTS24W15-19PE-3028
Stockean: 1989 pcs
Deskarga: DTS24W15-19PE3028.pdf
RFQ
DTS24W15-19PN [V001]
DTS24W15-19PN [V001]
deskribapena: RECP ASSY
Deskarga: DTS24W15-19PN [V001].pdf
DTS24W15-19PN-LC
DTS24W15-19PN-LC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN