DTS24W15-15PE-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24W15-15PE-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN
Fitxak: DTS24W15-15PE-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 935 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 935 pcs
  • Mezua
DTS24W15-15PE-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24W15-15PE-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 935 pcs Datuen fitxa DTS24W15-15PE-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 (1), 20 (14) Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak DDTS24W15-15PE-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 15
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24W15-15PE-LC Diametro handiak hornituak 15-15
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded