DTS24W15-15AE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24W15-15AE
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN
Fitxak: DTS24W15-15AE.pdf
  • Mezua
DTS24W15-15AEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24W15-15AE fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1025 pcs Datuen fitxa DTS24W15-15AE.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 (1), 20 (14) Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak DDTS24W15-15AE
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 15
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24W15-15AE Diametro handiak hornituak 15-15
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded