DTS24F25-19BN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24F25-19BN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Fitxak: DTS24F25-19BN.pdf
  • Mezua
DTS24F25-19BNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24F25-19BN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1279 pcs Datuen fitxa DTS24F25-19BN.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 12 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDTS24F25-19BN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24F25-19BN Diametro handiak hornituak 25-19
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Threaded