DTS24F23-53HE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24F23-53HE
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: DTS24F23-53HE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 647 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 647 pcs
  • Mezua
DTS24F23-53HEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24F23-53HE fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 647 pcs Datuen fitxa DTS24F23-53HE.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS24F23-53HE
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 53
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24F23-53HE Diametro handiak hornituak 23-53
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala E
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DTS24F23-53HD
DTS24F23-53HD
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS