DTS24F23-21HE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24F23-21HE
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: DTS24F23-21HE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 796 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 796 pcs
  • Mezua
DTS24F23-21HEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24F23-21HE fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 796 pcs Datuen fitxa DTS24F23-21HE.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS24F23-21HE
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 21
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24F23-21HE Diametro handiak hornituak 23-21
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 13A