DTS24F21-41AN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24F21-41AN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS PIN
Fitxak: DTS24F21-41AN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 904 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 904 pcs
  • Mezua
DTS24F21-41ANren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24F21-41AN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 904 pcs Datuen fitxa DTS24F21-41AN.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDTS24F21-41AN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 41
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24F21-41AN Diametro handiak hornituak 21-41
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded