DTS24F21-39PB-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24F21-39PB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS PIN
Fitxak: DTS24F21-39PB-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
DTS24F21-39PB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24F21-39PB-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1099 pcs Datuen fitxa DTS24F21-39PB-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 (2), 20 (37) Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDTS24F21-39PB-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 39
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24F21-39PB-LC Diametro handiak hornituak 21-39
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater - Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel
Harremanetarako Forma Plastic Harremanetarako materiala B
Konektore mota Receptacle Housing Gorputzaren materiala Bulkhead - Front Side Nut
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DTS24F21-39PB-6149 [V001]
DTS24F21-39PB-6149 [V001]
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: RECP ASSY
Stockean: 2495 pcs
Deskarga: DTS24F21-39PB-6149 [V001].pdf
RFQ
DTS24F21-39PB
DTS24F21-39PB
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS