DTS24F21-39BB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24F21-39BB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS SKT
Fitxak: DTS24F21-39BB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 998 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 998 pcs
  • Mezua
DTS24F21-39BBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24F21-39BB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 998 pcs Datuen fitxa DTS24F21-39BB.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 (2), 20 (37) Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDTS24F21-39BB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 39
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24F21-39BB Diametro handiak hornituak 21-39
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Threaded