DTS24F21-16PB-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24F21-16PB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN
Fitxak: DTS24F21-16PB-LC.pdf
  • Mezua
DTS24F21-16PB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24F21-16PB-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1127 pcs Datuen fitxa DTS24F21-16PB-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDTS24F21-16PB-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 16
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24F21-16PB-LC Diametro handiak hornituak 21-16
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater - Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel
Harremanetarako Forma Plastic Harremanetarako materiala B
Konektore mota Receptacle Housing Gorputzaren materiala Bulkhead - Front Side Nut
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DTS24F21-16PB
DTS24F21-16PB
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS