DTS24F21-16BB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24F21-16BB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS SKT
Fitxak: DTS24F21-16BB.pdf
  • Mezua
DTS24F21-16BBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24F21-16BB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1054 pcs Datuen fitxa DTS24F21-16BB.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDTS24F21-16BB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 16
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24F21-16BB Diametro handiak hornituak 21-16
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Threaded