DTS20W23-55PN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS20W23-55PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 55POS PIN
Fitxak: DTS20W23-55PN-LC.pdf
  • Mezua
DTS20W23-55PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS20W23-55PN-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 55POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1428 pcs Datuen fitxa DTS20W23-55PN-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak DDTS20W23-55PN-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 55
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS20W23-55PN-LC Diametro handiak hornituak 23-55
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 55POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded