DTS20W23-21SB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS20W23-21SB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 21POS FLANGE W/SKT
Fitxak: DTS20W23-21SB.pdf
  • Mezua
DTS20W23-21SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS20W23-21SB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 21POS FLANGE W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1014 pcs Datuen fitxa DTS20W23-21SB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS20W23-21SB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 21
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS20W23-21SB Diametro handiak hornituak 23-21
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 21POS FLANGE W/SKT Uneko balorazioa 13A