DTS20W21-41PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS20W21-41PB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
Fitxak: DTS20W21-41PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 956 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 956 pcs
  • Mezua
DTS20W21-41PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS20W21-41PB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 956 pcs Datuen fitxa DTS20W21-41PB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS20W21-41PB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 41
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS20W21-41PB Diametro handiak hornituak 21-41
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 7.5A