DTS20W21-16HE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS20W21-16HE
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 16POS FLANGE W/PINS
Fitxak: DTS20W21-16HE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 942 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 942 pcs
  • Mezua
DTS20W21-16HEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS20W21-16HE fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 16POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 942 pcs Datuen fitxa DTS20W21-16HE.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS20W21-16HE
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS20W21-16HE Diametro handiak hornituak 21-16
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 16POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 13A