DTS20W21-11JA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS20W21-11JA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT
Fitxak: DTS20W21-11JA.pdf
  • Mezua
DTS20W21-11JAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS20W21-11JA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1192 pcs Datuen fitxa DTS20W21-11JA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS20W21-11JA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 11
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS20W21-11JA Diametro handiak hornituak 21-11
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT Uneko balorazioa 23A