DTS20F25-43HE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS20F25-43HE
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS
Fitxak: DTS20F25-43HE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 866 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 866 pcs
  • Mezua
DTS20F25-43HEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS20F25-43HE fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 866 pcs Datuen fitxa DTS20F25-43HE.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS20F25-43HE
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 43
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS20F25-43HE Diametro handiak hornituak 25-43
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 7.5A, 13A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala E
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DTS20F25-43HB [V001]
DTS20F25-43HB [V001]
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: RECP ASSY
Stockean: 1786 pcs
Deskarga: DTS20F25-43HB [V001].pdf
RFQ
DTS20F25-43HB
DTS20F25-43HB
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS
Stockean: 1049 pcs
Deskarga: DTS20F25-43HB.pdf
RFQ
DTS20F25-43HN [V001]
DTS20F25-43HN [V001]
deskribapena: RECP ASSY
Deskarga: DTS20F25-43HN [V001].pdf
DTS20F25-43HE [V001]
DTS20F25-43HE [V001]
Deskarga: DTS20F25-43HE [V001].pdf
DTS20F25-43HC
DTS20F25-43HC