DTS20F23-55HN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS20F23-55HN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
Fitxak: DTS20F23-55HN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 915 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 915 pcs
  • Mezua
DTS20F23-55HNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS20F23-55HN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 915 pcs Datuen fitxa DTS20F23-55HN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS20F23-55HN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 55
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS20F23-55HN Diametro handiak hornituak 23-55
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 7.5A