DTS20F23-55BN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS20F23-55BN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 55POS SKT
Fitxak: DTS20F23-55BN.pdf
  • Mezua
DTS20F23-55BNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS20F23-55BN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 55POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1481 pcs Datuen fitxa DTS20F23-55BN.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDTS20F23-55BN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 55
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS20F23-55BN Diametro handiak hornituak 23-55
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 55POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Threaded