DTS20F17-26PN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS20F17-26PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN
Fitxak: DTS20F17-26PN-LC.pdf
  • Mezua
DTS20F17-26PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS20F17-26PN-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1466 pcs Datuen fitxa DTS20F17-26PN-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDTS20F17-26PN-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS20F17-26PN-LC Diametro handiak hornituak 17-26
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded