DTS20F15-19JB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS20F15-19JB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Fitxak: DTS20F15-19JB.pdf
  • Mezua
DTS20F15-19JBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS20F15-19JB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1141 pcs Datuen fitxa DTS20F15-19JB.pdf
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS20F15-19JB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS20F15-19JB Diametro handiak hornituak 15-19
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Uneko balorazioa 7.5A