DTS20F15-19HA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS20F15-19HA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 19POS FLANGE W/PINS
Fitxak: DTS20F15-19HA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
DTS20F15-19HAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS20F15-19HA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 19POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1060 pcs Datuen fitxa DTS20F15-19HA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS20F15-19HA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS20F15-19HA Diametro handiak hornituak 15-19
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 19POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 7.5A