DJT16F25-24AN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT16F25-24AN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
Fitxak: DJT16F25-24AN.pdf
  • Mezua
DJT16F25-24ANren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT16F25-24AN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1054 pcs Datuen fitxa DJT16F25-24AN.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 12 (12), 16 (12) Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDJT16F25-24AN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 24
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT16F25-24AN Diametro handiak hornituak 25-24
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Electroless Nickel Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.891" (48.03mm) Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel