DJT16F19-11PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT16F19-11PA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Fitxak: DJT16F19-11PA.pdf
  • Mezua
DJT16F19-11PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT16F19-11PA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1073 pcs Datuen fitxa DJT16F19-11PA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDJT16F19-11PA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 11
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT16F19-11PA Diametro handiak hornituak 19-11
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 13A