DJT16F17-26SB-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT16F17-26SB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT
Fitxak: DJT16F17-26SB-LC.pdf
  • Mezua
DJT16F17-26SB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT16F17-26SB-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1345 pcs Datuen fitxa DJT16F17-26SB-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDJT16F17-26SB-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT16F17-26SB-LC Diametro handiak hornituak 17-26
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Electroless Nickel Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.406" (35.71mm) Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel