DJT16E23-55SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT16E23-55SN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT
Fitxak: DJT16E23-55SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 940 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 940 pcs
  • Mezua
DJT16E23-55SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT16E23-55SN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 940 pcs Datuen fitxa DJT16E23-55SN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDJT16E23-55SN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 55
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT16E23-55SN Diametro handiak hornituak 23-55
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT Uneko balorazioa 7.5A