DJT16E23-55HB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT16E23-55HB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS
Fitxak: DJT16E23-55HB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 934 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 934 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
DJT16E23-55HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT16E23-55HB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 934 pcs Datuen fitxa DJT16E23-55HB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDJT16E23-55HB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 55
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT16E23-55HB Diametro handiak hornituak 23-55
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Harremanetarako materiala B
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DJT16E23-55HA
DJT16E23-55HA
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS
Stockean: 973 pcs
Deskarga: DJT16E23-55HA.pdf
RFQ
DJT16E23-55HA-LC
DJT16E23-55HA-LC
deskribapena: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN
Stockean: 1255 pcs
Deskarga: DJT16E23-55HA-LC.pdf
RFQ
DJT16E23-55HB-LC
DJT16E23-55HB-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE