DJT16E13-4JN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT16E13-4JN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT
Fitxak: DJT16E13-4JN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
DJT16E13-4JNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT16E13-4JN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1232 pcs Datuen fitxa DJT16E13-4JN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDJT16E13-4JN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT16E13-4JN Diametro handiak hornituak 13-4
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT Uneko balorazioa 13A
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Harremanetarako materiala N (Normal)
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DJT16E13-4JA-LC
DJT16E13-4JA-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE
Stockean: 6927 pcs
Deskarga: DJT16E13-4JA-LC.pdf
RFQ
DJT16E13-4JN-LC
DJT16E13-4JN-LC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN HSG PLUG STRGHT 4POS SKT