DJT14F25-19JN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT14F25-19JN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: DJT14F25-19JN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 845 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 845 pcs
  • Mezua
DJT14F25-19JNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT14F25-19JN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 845 pcs Datuen fitxa DJT14F25-19JN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDJT14F25-19JN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 19
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT14F25-19JN Diametro handiak hornituak 25-19
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 23A