DJT14F23-55HN-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT14F23-55HN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
Fitxak: DJT14F23-55HN-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 985 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 985 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
DJT14F23-55HN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT14F23-55HN-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 985 pcs Datuen fitxa DJT14F23-55HN-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDJT14F23-55HN-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 55
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT14F23-55HN-LC Diametro handiak hornituak 23-55
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 O-Ring
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock