DJT14F15-18HN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT14F15-18HN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: DJT14F15-18HN.pdf
  • Mezua
DJT14F15-18HNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT14F15-18HN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1002 pcs Datuen fitxa DJT14F15-18HN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDJT14F15-18HN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 18
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT14F15-18HN Diametro handiak hornituak 15-18
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A