DJT14E15-18PA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT14E15-18PA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: DJT14E15-18PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 991 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 991 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
DJT14E15-18PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT14E15-18PA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 991 pcs Datuen fitxa DJT14E15-18PA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDJT14E15-18PA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 18
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT14E15-18PA Diametro handiak hornituak 15-18
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A