DJT10F25-29SB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT10F25-29SB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 29POS FLANGE W/SKT
Fitxak: DJT10F25-29SB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 862 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 862 pcs
  • Mezua
DJT10F25-29SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT10F25-29SB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 29POS FLANGE W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 862 pcs Datuen fitxa DJT10F25-29SB.pdf
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDJT10F25-29SB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 29
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT10F25-29SB Diametro handiak hornituak 25-29
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 29POS FLANGE W/SKT Uneko balorazioa 13A
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Harremanetarako materiala B
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DJT10F25-29SA-LC
DJT10F25-29SA-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
Stockean: 1958 pcs
Deskarga: DJT10F25-29SA-LC.pdf
RFQ
DJT10F25-29SC
DJT10F25-29SC
deskribapena: DJT10F25-29SC
Stockean: 2372 pcs
Deskarga: DJT10F25-29SC.pdf
RFQ
DJT10F25-29SB-LC
DJT10F25-29SB-LC